Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Antreman Saatleri

Çağımızın spor dalı olan ve milyonları peşinden sürükleyerek hem izlenme hem de bizzat sporcu noktasında rekorlar kıran futbol, ülkemizde de son derece yaygın ve izlenme oranı en yüksek olan spor oyunu çeşididir. İleriye dönük planlarında başında gelen, bon servis ücretleri ile göz kamaştıran bu oyun şekli beraberinde antrenör desteği talebini de getirmektedir.

BESYO na girmek isteyen öğrencilerin yanı sıra futbol da becerisi olduğunu düşünen sporculara da akademik olarak destek veren kuruluşumuz, İstanbul genelinde futbol okulu açarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

6 yaşından itibaren her yaş kategorisi için uzman antrenörler eşliğinde teknik bilgi ve kondisyon desteği sağlayan okulumuz, geleceğin antrenör, spor yöneticileri ve futbolcularını yetiştirmek için hem alan hem de akademik desteği sağlamaktadır.

Modern tesislerinde, uzman akademisyen futbol hocaları eşliğinde kurslar düzenleyen kuruluşumuz hem beden eğitimi yüksek okullarına hem de ünlü kulüplerin alt yapılarına futbolcu hazırlar. Antrenman saatlerine baktığımız da her yaş gurubu için farklı bir program ve saat düzenlemesi yapan kuruluşumuz, son model tesis ve alt yapılarını tüm sporcuların kullanımına sunar.